Ładowanie...

Aktualności

Wysokie zwycięstwo z Orłem!

• autor: Kiero, 2014-10-31 18:50

Dzisiaj (31.10.2014) o godzinie 15:00 rozegraliśmy mecz XIII Kolejki Podkarpackiej Ligi Juniorów Młodszych, a naszym rywalem był MKS Orzeł Przeworsk. Od początku do końca spotkania dyktowaliśmy warunki, a rywale nie oddali na naszą bramkę ani jednego strzału, duża zasługa w tym obrony, która rozbijała nieliczne kontry przyjezdnych. Już w 1. minucie...

... dobrym dośrodkowaniem popisał się Szymon Jopek, ale obrońcy Orła uprzedzili naszych napastników. W 7. minucie z prawej strony dośrodkowuje Rafał Toczek, piłkę wybija jeden z obrońców prosto pod nogi Radka Kanacha, ten decyduje się na strzał, jednak jego strzał był niecelny. Dwie minuty później Dawid Szagała zagrywa z linii końcowej na siódmy metr, tam wbiega Maciek Okarmus i pewnym strzałem pokonuje bramkarza przyjezdnych! W 14. minucie fantastyczną indywidualną akcję przeprowadził Dawid Guzek, ograł pięciu zawodników i dograł do Damiana Łysakowskiego, ale "Kosa" uderzył prosto w bramkarza. Chwilę później z rzutu wolnego wykonywał Radek Kanach, futbolówka po jego strzale o centymetry minęła spojenie bramki. W 23. minucie Kanach zagrywa na lewą stronę do Jarka Lisa, a ten strzałem po długim rogu podwyższa prowadzenie! Pięć minut później dośrodkowanie Szymona Jopka z rzutu rożnego trafia w słupek.  W 30. minucie z prawej strony pola karnego podawał Rafał Toczek, jego podanie zmieniło się w techniczny strzał, który zaskoczył bramkarza i interweniując wbił piłkę do własnej bramki. Siedem minut później swoim strzałem z dystansu bramkarza postraszył Maciek Okarmus, ale ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy na czystej pozycji znalazł się Rafał Toczek i pewnym, mocnym strzałem pokonał po raz kolejny bramkarza gości. W 46. minucie Łysakowski oddaje strzał głową, bramkarz pewnie interweniuje. Siedem minut później Łysakowski stoi prze kolejną szansą na podwyższenie wyniku, jednak w dogodnej sytuacji ponownie trafia w bramkarza. Dwie minuty później z lewej strony dośrodkowuje Szymon Jopek, do strzału dochodzi Krystian Grad, ale niecelnie. Chwilę później ładnym uderzeniem z trzydziestego metra popisał się nasz kapitan - Fabian Bober, jednak jego strzał był minimalnie niecelny. W 65. minucie Rafał Toczek dośrodkowuje z prawej strony, akcję skutecznie zamyka Michał Kozak. Cztery minuty później po podaniu od Góry na strzał z dystansu decyduje się Jakub Tabor i piłka wpada do siatki. Chwilę później Łysakowski wypracowuje dobrą okazję Gieruli, ale jego strzał broni bramkarz. W 73. minucie dośrodkowanie Kozaka z prawej strony skutecznie wykańcza Bartek Góra, tym samym ustalając wynik spotkania! Trzy minuty przed końcem po dośrodkowaniu Grada swoją szansę na zdobycie gola miał Michał Kozak, jednak jego strzał głową wyłapał bramkarz.

Trenerowi i całej drużynie gratulujemy zwycięstwa! Dzięki za walkę!

Bramki: Okarmus 9, Lis 23, Toczek 30,40, Kozak 65, Tabor 69, Góra 73

Stal Rzeszów: Kowal (41. Łyko) - Guzek (41. Góra), Bober, Tabor, Jopek - Toczek, Kanach (41. Kozak), Okarmus (50. Grad), Lis (41. Oswald) - Szagała (41. Gierula), Łysakowski